Meist

Komekesi kokku veerand sajandit kogemust digiturunduses

Mis on tulemusturundus

Tulemusturundus on turundusagentuur, mis pakub digiturundus teemadega seotud konsultatsioone väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ning ka alustavale ettevõtjale. Meie eesmärgiks on anda Sinule vajalikud teadmised digiturundusest, et saaksid edaspidi seda protsessi ise oskuslikult edasi viia ja kontrollida. Omame ulatuslike teadmisi tasuta ja tasuliselt saadaolevatest turundaja tööriistadest ja oleme seda infot valmis Sinuga jagama. 

tulemusturundus-meist

Tulemusturundus tiim

Tulemusturundus sai mitteformaalselt alguse juba aastal 2017 kui kaks innukat noormeest oma õpingute ja põhitöö kõrvalt teisi aktiivseid ja ettevõtlike inimesi turundusteemadel nõustasid ning aitasid. Tänaseks on koostööprojektina sündinud Tulemusturundus turundusagentuur, mis pakub digiturundus teemalisi konsultatsioone.

alari-tippi

Alari Tippi

Partner

Alari on digiturundus taustaga koolitaja, kes on suure osa oma teadmistest saanud läbi praktiliste saavutuste. Alari esimene digiprojekt sai alguse juba bakalaureuseõppe esimesel aastal, milleks oli dropshipping ärimudelil põhinev e-kaubamaja. Täna töötab Alari AS Bestor Grupp turundusjuhina ja tema hallata on kogu kontserni turundustegevused. Lisaks on Alari omandanud turundus- ja müügijuhtimise magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis ja lööb jätkuvalt kaasa erinevates digiturundust nõudvates projektides.

tulemusturundus-samuel-poldaru-2

Samuel Põldaru

Partner

Samuel on üldise ärilise- ja turundus taustaga koolitaja, kes on valitud ka Eesti TOP 10 turundaja hulka. Bakalauruseõppe esimesel aastal vedas ta koos Alariga nende ühist e-kaubamaja. Varasemalt on Samuel töötanud OÜ Rekato ehk Insplay turundusjuhina, kus ta haldas kogu ettevõtte turundusprotsesse. Tänaseks veab Samuel iseseisvalt erinevaid äriprojekte nagu näiteks külalistemaja, karavanide rent, kinnisvarainvesteeringud jne.

vallo-poldaru tulemusturundus

Vallo Põldaru

Partner

Vallo on kodulehtede tegemisega seotud olnud alates 2013. aastast. Selle aja jooksul on ta olnud nii majasisene veebiarendaja, vabakutseline, kui ka osa kahe erineva digiagentuuri algusloost. Vallo on Sinu jaoks olemas, kui Sul tekib küsimusi või vajad abi kodulehe või SEO küsimustega.

Turunduskonsultatsioon, Mis Aitab Sind Oma Äri Kasvatada

Pakume digiturundus konsultatsioone lähtudes Sinu ettevõtte võimalustest ja eesmärkidest. Tulemusturunduse eesmärk on suurendada meie klientide investeeringutasuvust 

Meie Pikaajalised Kliendid

Bestor-Grupp-Logo